Satış Kanalları

Her yerden satış yapın. Birden fazla satış yeri ile kazancınızı arttırın.

Keşfet
Screenshot
Lightning icon
Birden Fazla Mecra
Artık her mecrada interaktif alış-verişler oluyor. Bunları görmezden gelmek, geri kalmaktır. Hedef kitleniz neredeyse sizde orda olmanız gerekir. Biz ordayız!
Bookmark icon
Kolay Satış ve Hızlı Ödeme
Müşterileriniz veya hedef kitleniz uzun uzadıya gereksiz bilgiler girmek istemiyor. Fazladan her sorulan bilgi, formu doldurmamak için bir sebep. Biz ekip olarak bunun farkındayız. Simdimagaza.com ekibi sizin için tasarladı.
Selection interface icon
Yıl Olmuş 2020
Eski alışkanlıklar yeni alışkanlıklarla birleşiyor. Yeniyi takip etmeden olmaz. Biz sizler için takip etmeye devam ediyoruz.

Satış Kanalları

Her yerden satış yapın. Birden fazla satış yeri ile kazancınızı arttırın.
Mobil POS
Ödemeniz beklemesin.

Artık müşterilerinizden ödeme almak çok kolay

Tüm cep telefonlarına uygun tasarlanmış ekran ile müşterilerinizden ödeme almak dakikalar içinde mümkün. Doğrudan tahsilat özelliğini seçin linki müşterinizle paylaşın. Hepsi bu kadar.

Stanttan Satış
Her yerden satış.

Stanttan Satış

Sadece internetten gelen müşterileriniz için değil, iş yerine gelen müşterileriniz içinde anında ödeme alın. Tüm satışlarınızı tek bir ekranda toplayın.

Sosyal Medyadan Satış
Her yerden ulaşılabilir

Facebook, Instagram, Twitter

Tüm internet ve sosyalar medya sitelerinden veya email göndererek cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar için tasarlanmış satış/sipariş sayfanız ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

Whatsapp'tan Satış
Tek tık

Whatsapp'tan Tek Tıkla Satış

Mağazanızın linkini veya direk tahsil edeceğiniz tutarı belirlediğiniz linki (müşteriniz de belirleyebilir) müşteriniz ile paylaşın.

E-Posta İle Satış
Mailleriniz ödemeye dönüşün.

E-Postayla Satış Yapın

Mağaza ayarlarından linki paylaş butonuna tıklayarak eposta seçeneğini seçin hemen ardından göndermek istediğiniz müşterinizin eposta adresini girin. Tamam. Hespi bu kadar :)

Biz Hazırız!

Yüzlerce satır kod, iOS, Android ve masaüstü uygulaması ile "Online Mağaza Uygulamamız" hazır. Mağazanızı sadece 2 dakikada içerisinde internete taşıyabilirsiniz...
Icon